ultimate header slika by fan art

Rezultati pretrage

1. Faulkner

Daj ne mjenjaj ta imena neda mi se editat svaki puta lista staffa haha

Daj ne mjenjaj ta imena neda mi se editat svaki puta lista staffa haha
  2. Faulkner

Otvara se uskoro opet sa boljim modom ;)

Otvara se uskoro opet sa boljim modom ;)
  3. Faulkner

Ja sam tebi Ilavar vec prije rekao da taj TS3 ne sluzi za nikakav spisak clanova, eventualno ako...

Ja sam tebi Ilavar vec prije rekao da taj TS3 ne sluzi za nikakav spisak clanova, eventualno ako ga zelis imat, 500 ti je max broj slova, niste ispisali ni 100 ne znam o cemu pricas? I ne znam zasto bi ti uopce to editao, channel admine imaju samo lideri, ti nisi lider.
  4. Faulkner

Biti će danas/sutra, ovisno kako sve bude išlo.

Biti će danas/sutra, ovisno kako sve bude išlo.
  5. Faulkner

Biti će prijave za GS-ove kroz par dana, vjerujem da će danas / sutra biti testovi za lidere samo.

Biti će prijave za GS-ove kroz par dana, vjerujem da će danas / sutra biti testovi za lidere samo.
  6. Faulkner

Sutra će biti otvoren, prebacujemo ga na drugi hosting.

Sutra će biti otvoren, prebacujemo ga na drugi hosting.
  7. Faulkner

Naravno, dobit ćeš odgovor kada prijave završe.

Naravno, dobit ćeš odgovor kada prijave završe.
  8. Faulkner

Trenutno su otvorene prijave za lidere ...

Trenutno su otvorene prijave za lidere : http://www.ultimatelife-ogc.com/forum/index.php?threads/prijave-za-lidere.1741/ Prijave za GameSmart tim još nisu otvorene.
  9. Faulkner

Otvorenje Ultimate Life Roleplay servera je 26.1.2019. u 20:00h | YouTuber MilosHD i ShimeHD

Otvorenje Ultimate Life Roleplay servera je 26.1.2019. u 20:00h | YouTuber MilosHD i ShimeHD
  10. Faulkner

<3

<3
  11. Faulkner

ts3 odlicno napreduje, samo trebam fanart ikonice da ga zavrsim, jer ovako izgleda ruzno :D

ts3 odlicno napreduje, samo trebam fanart ikonice da ga zavrsim, jer ovako izgleda ruzno :D